Elrond logo. Elrond logo.

Kontakt

Information om våra medarbetare och hur du kontaktar oss.

Mikael Rockhammar

VD / Försäljning

Avtalsansvarig / grossistansvarig
Produktspecialist UPS / Avbrottsfri kraft och överspänningsskydd.

08-449 80 84, mobil 070-744 39 89
mikael.rockhammar@elrond.se

 

Stefan Bengtsson

Marknads & Produktchef

Produktspecialist överspänningsskydd, potentialutjämning och åskledarsystem. Aktiv inom nationellt och internationellt standardiseringsarbete. 37A /IEC 61643 inom överspänningsskydd, TK64 inom elinstallationsreglerna samt TK 81 inom åskskydd.

08-449 80 85, mobil 070-744 39 65
stefan.bengtsson@elrond.se

Erik Björkdahl

Erik QR

Teknisk säljare / Offert UPS

Arbetar som säljare med fokus på UPS / Avbrottsfri kraft

Hjälper er gärna med projektering och offert när det gäller UPS / Avbrottsfri kraft

08-449 80 86, mobil 070-7446949
erik.bjorkdahl@elrond.se

Peter Ede

Peter QR

Teknisk säljare / Offert

Arbetar som säljare med fokus på överspänningsskydd, potentialutjämning och åskledarsystem.

Hjälper er gärna med projektering och offert när det gäller potentialutjämning och åskledarsystem

08-449 80 81, mobil 070-7443931
peter.ede@elrond.se

Claes Nyberg

Claes QR

Teknisk projektsäljare

Säljare av hela produktprogrammet.

Kontakta Claes som gärna kommer och besöker er.

mobil 070-7469646
claes.nyberg@elrond.se

Eric Groth

Eric QR

Serviceansvarig UPS

Service och support inom UPS.

08-449 80 88, mobil 070-745 40 05
eric.groth@elrond.se

Veronica Johansson

Veronica QR

Ekonomi/administration

Sköter fakturering, kund- och leverantörsreskontra. Orderhantering, logistik och diverse administration.

08-449 80 83
veronica.johansson@elrond.se

Marwan Chamoun

Lageransvarig

marwan.chamoun@elrond.se

Kontaktuppgifter

ADRESS
Elrond Komponent AB
Regulatorvägen 9A, 141 49 Huddinge

TELEFON
08-449 80 80

EMAIL / OFFERTFÖRFRÅGNINGAR
info@elrond.se

ÖPPETTIDER
Mån-tors 7.30-16.30
fre 7.30-15.30
Lunch 12-13
(1 juni-31 augusti Fredag 7.30-12.30)

ORDER
Order: order@elrond.se
Org-nr: 556336-8868
Bankgiro: 5787-0628

FAKTURA
invoice@elrond.se

Fyll i formuläret för att kontakta oss eller se våra användaruppgifter till vänster.

Kontakta oss

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.